RSS: Статті | Коментарі

Як зробити паперову квітку дзвіночок

Опубліковано: 20.01.2012 || 16:21

 Як зробити паперову квітку дзвіночок (00)     В цьому майстер-класі я поділюся з вами своїм винаходом щодо того, як перетворити одну паперову квітку на іншу. А саме, як з квітки гортензії створити ніжний лісовий дзвіночок. Виготовлення такої квітки з паперу займе не бульше 10хв.

Матеріали: паперова квітка гортензія (виробник Prima), двусторонній папір салатового або зеленого кольору, клей “Момент гель”.

Інструменти: лінійка, канцелярський ніж.

Хід роботи:

1. Для початку пропоную обрати квітку, як виглядає паперова гортензія ви можете бачити на фото 1. Чим більше розмір тим більшим буде дзвоник. Чому я раджу обирати саме квіти від виробника Prima? Річ у тім, що їхні квіти мають не однотонне забарвлення (для прикладу фото 1, на якому видно, що середина квітки більш темна), що є дуже важливим при виготовленні дзвоника. Такі квіти можна придбати в будь-якому інтернет магазині які продають матеріали для скрапбукінгу.

Як зробити паперову квітку дзвіночок (0)

2. Я обрала квітку з салатовим забарвленням по середині. Отже квітка, тоді розпочинаємо перетворення. Накладаємо пелюстки один на одний, див. фото 2.

Як зробити паперову квітку дзвіночок (1)

3.  Усі наступні пелюстки накладаємо один на одний аналогічним чином, див. фото 3.Як зробити паперову квітку дзвіночок (2)

4.  Клеїмо пелюстки до купи. Для цього беремо квітку (обережно щоб не розвалилась, але і не зім’ялась) за верхню частину, та з зовнішньої сторони наносимо маленьку краплинку клею під пелюсток. Як правильно тримати квітку показано на фото 4.Як зробити паперову квітку дзвіночок (3)

5. Притискаємо пелюстки один до одного, вказівним та великим пальцем. Тримаємо приблизно 5 секунд, якщо ви використовуєте клей “Момент гель”. Якщо ж ви віддаєте перевагу іншому клею, то тримаєте до повного висихання. Аналогічно клеїте всі інші пелюстки.Як зробити паперову квітку дзвіночок (4)

6.  Робимо ніжку для паперового дзвоника. Для цього беремо двосторонній папір, я надаю перевагу скрап паперу. Бажано брати папір не дуже тонкий, щоб ніжка була красивіша. Відрізуємо зовсім тоненьку стрічечку товщиною 1-2 мм, довжиною вдвічі більшою ніж ніжка в готовому вигляді. Фото 6.Як зробити паперову квітку дзвіночок (5)

7. Згинаємо стрічечку навпіл. Фото 7. Як зробити паперову квітку дзвіночок (6)

8. Протягуємо два кінці стрічечки через дзвоник. Кінці будуть слугувати вусиками для квіточки. Перед бутоном на ніжку наносимо маленьку крапельку клею. Обережно одягаємо бутон квітки на клей. Див. фото 8.Як зробити паперову квітку дзвіночок (7)

9. Притискаємо пальцями основу дзвоника до ніжки, тримаємо поки приклеїться. Див. фото 9. Як зробити паперову квітку дзвіночок (8)

10. Тримаючи за кінець ніжки та за її початок обертаємо квітку навколо своєї осі, так щоб ніжка перекрутилась. Проклеюємо декількома крапельками ніжку таким чином, щоб ніжка не розкручувалась.Як зробити паперову квітку дзвіночок (9)

11.  Ваша квіточка лісовий дзвоник, готова. Див.фото 11. Приємної творчості. Для прикладу нижче розміщено фото листівки з використанням паперового дзвоника. Як зробити паперову квітку дзвіночок (10)

 

 

 

nejnaya otkritka (1)Автор

Катерина Потапенко

 

 

 

 

 

 

Вам сподобалась стаття? Розкажіть іншим!

1 коментар

  • Класнючий який дзвіночок!!!
    Аж себе захотелось наделать таких… МНОГО_МНОГО!!! :)))))))))
    Придумала же!!! Молодец!!!

Додати коментар