RSS: Статті | Коментарі

Як виготовити тичинку для листівок

Опубліковано: 27.02.2012 || 18:24

як зробити тичинку для листівок (0)

Вітаю вас знову на майстер-класі. Сьогодні хочу поділитись власним відкриттям по виготовленню прикрас своїми руками, які чудово підійдуть для декору листівок ручної роботи. Отже сьогодні я навчу вас, виготовляти тичинки для квітів. Тичинки зроблені власними руками на багато економніші, і здешевлюють собівартість листівки.

Матеріали:

  1. цупкий папір, або картон
  2. Рідкі перлини Ruby Red Ranger. Я користуюсь рідкими перлинами від виробника Ranger.

як зробити тичинку для листівок

Інструменти:

  1. канцелярський ніж
  2. макетний килимок
  3. металева лінійка

Хід роботи

1. В першу чергу нарізуємо з картону тоненькі смужки шириною близько 1мм, по довжині за бажанням. Для нарізання користуємось канцелярським ножем.

як зробити тичинку для листівок (1)

2.  Далі на кінчик паперової смужки наносимо крапельку рідких перлин. Під час нанесення смужку тримаємо в підвішеному стані. Також не можна наносити дуже велику кількість перлин відразу, бо вони будуть капати. Краще після висихання нанести в друге.

як зробити тичинку для листівок (2)

3. Крапелька має бути однакова з кожної сторони. Схожа на сірник. Можна нанести крапельки одразу на два кінці паперової смужки.

як зробити тичинку для листівок (3)

4. Чекаємо поки висохне. Для цього можна кудись покласти, але так, щоб кінці на яких нанесені перлини нікуди не до торкались.

як зробити тичинку для листівок (4)

5. Сохнуть рідкі перлини не дуже швидко. Залежить від крапельки. А загалом від 10хв – 1год.  Дочекайтесь поки висохнуть, і ваші тичинки готові.

Приємної творчості!

Порада: перлини мають сохнути природнім шляхом. Тобто не можна сушити на батареї чи інших нагрівальних приладах. Інакше крапелька висохне, і впаде. Буде не випуклою, а ввігнутою. Чіпати перлини поки не висохнуть не можна, інакше ви залишете свій відбиток на завжди, або і взагалі знищете форму. Краще зачекайте зайві хвилинки.

Вам сподобалась стаття? Розкажіть іншим!

Додати коментар