RSS: Статті | Коментарі

Як стати автором

   Вас вітає сайт Майстер-клас по-українськи.

   Якщо ви хочете стати співавтором сайту “Майстер-клас по-українськи”. Ви повинні дотримуватись правил сайту, а також виконати наступні пункти.

Вимоги до написання майстер-класів.

Майстер -клас повинен мати:

 1. назву
 2. вступну частину (опис про те, чому навчить нас данний майстер-клас)
 3. розділ “Матеріали”
 4. розділ “Інструменти”
 5. розділ “Хід роботи”. Цей розділ має складатись з: детального покрокового опису процесу виконання,  фотографій мінімум до кожного опису (розміром )
 6. підпис автора

Як зареєструватися.

 1. Для того щоб стати автором на сайті “Майстер-клас по-українськи” необхідно зареєструватися. Для цього натискаємо на закладку “Реєстрація”, що знаходиться в правій частині сайту.Як стати автором на сайті (1)
 2. З’явиться вікно в якому вводимо логін, під яким ви будете заходити на сайт, та вашу електронну адресу. Натискаємо на кнопку “Зареєструватися”. Після чого на адресу електронної пошти, яку ви вказали при реєстрації, буде вислано пароль.Як стати автором на сайті (2)
 3. Копіюєте пароль з листа, що був висланий вам на пошту.Як стати автором на сайті (3)
 4. Вводите дані на сайт “Майстер-клас по-українськи”. Натискаєте кнопку “Вхід”.Як стати автором на сайті (4)
 5. Вітаємо, ви зареєстровані. 

Як опублікувати майстер-клас.

 1. Після реєстрації, натиснувши кнопку “Вхід” ви опинитесь в меню користувача. Система автоматично запропонує вам змінити стандартний пароль наданий при реєстрації на більш звичний для вас.
 2. Щоб опублікувати нову статтю, вам необхідно буде перейти до пункту меню “Публікації” та вибрати підменю “Додати”. Як опублікувати майстер-клас (1)
 3. Вводимо заголовок майбутньої статті в вказаному полі. Як опублікувати майстер-клас (2)
 4. Для того щоб відкрити всі можливості редагування тексту натискаємо на кнопку “Показати/Сховати додаткові кнопки форматування”. Як опублікувати майстер-клас (3)
 5. Майстер-клас описуємо за наступною схемою. Як на фото нижче. Не забудьте вказати авторство. Як опублікувати майстер-клас (4)
 6. Для того щоб додати зображення в публікацію існує кнопка “Додати зображення”. Як опублікувати майстер-клас (5)
 7. Обираємо зображення яке ми хочемо додати. Як опублікувати майстер-клас (6)
 8. Прописуємо назву зображення. Обов’язково вирівнюємо по центру, та додаємо до публікації. Як опублікувати майстер-клас (7)
 9. Аналогічний процес з додаванням відео. Як опублікувати майстер-клас (8)
 10. Після того, як майстер-клас надрукований, та оформлений за правилами сайту обираємо категорії, та теги. Якщо серед “Найпопулярніших тегів” ви не знайшли найбільш підходящий тег, створіть власний, та натисніть “Додати”. Після чого натисніть кнопку “Відправити на узгодження”. Як опублікувати майстер-клас (9)
 11. Модератори сайту якомога швидше перевірять ваш майстер-клас, та опублікують його.

Для вже зареєстрованих авторів.

   Якщо ви вже являєтесь зареєстрованим користувачем сайту “Майстер-клас по-українськи” ви можете авторизуватись та створювати нові публікації з головної сторінки сайту.Як опублікувати майстер-клас (10)

   У разі виникнення будь яких запитань скористайтеся формою “Контакти” для зв’язку з адміністрацією. Де ви зможете поставити запитання, на тему яка вас цікавить.

З повагою ваш Майстер-клас по-українськи.