RSS: Статті | Коментарі

Як покращити якість фотографії

Опубліковано: 25.02.2012 || 13:04

Як покращити якість фотографії (0)

Якщо у вас немає фотокамери і доводиться робити знімки телефоном (фото зліва). Або модель вашого фотоапарата застаріла і дає дуже поганий результат, в такому випадки пропоную переглянути детальний майстер-клас “Як покращити якість фотографії”з телефону. Також цей майстер-клас буде корисний тим, хто не вміє користуватися програмою Photoshop, але є бажання навчиться. У такому випадки, пройшовши цей майстер-клас ви отримаєте уявлення про роботу з деякими інструментами і функціями в програмі. Дізнаєтесь, як освітлити фотографію, або додати контрастності. Як обрізати фотографію. Як додати різкості фотографії. Як вирівняти фотографію. Як вирівняти зображення на фотографії.

Розпочнемо МК.

1. Відкриваємо фотографію в програмі Adobe Photoshop CS3 (див. фото 1). Ось такий вигляд буде мати робочий стіл, якщо у вас версія CS3.

Як покращити якість фотографії (1)

2. Обрізаємо фотографію в Photoshop.

Для цього на панелі інструментів, яка знаходиться зліва, вибираємо лівою кнопкою мишки, Інструмент “Рамка”, або натискаємо на клавіатурі клавішу (С) (див. фото 1, 2). Інструмент “Рамка” тепер активний (знаходиться вробочому стані).

Як покращити якість фотографії (2)

3. Як користуватися Інструментом “Рамка”.

Для цього на робочому столі натискаємо ліву кнопку миші, і не відпускаючи її розтягується рамку до необхідного розміру (див.фото 3).

Як покращити якість фотографії (3)

4. Після того, як ви розтягнули рамку просто відпускайте кнопку миші. У вас вийде таке зображення (див. фото 4). Та область, яка залишилася темною буде обрізана. Якщо ж ви хочете змінила розміри рамки, просто наведіть мишку на квадратик розміщений на пунктирній лінії. З’явиться стрілочка. Натиснувши, і не відпускаючи ліву кнопкумиші, змініть рамку. Коли рамка будить готова для обрізки натисніть на клавіатурі”Enter”.

Як покращити якість фотографії (4)

5. Вирівняємо зображення.

Для цього на панелі інструментів виберемо Інструмент “Прямокутна область” або натисніть на клавіатурі (М) (див. фото 5).

Як покращити якість фотографії (5)

6. Виділяємо редаговану область. Для цього обводимо рамку як можна ближче до зображення, щоб були помітні не рівності (див. фото 6).

Як покращити якість фотографії (6)

7. На панелі закладок (яка знаходиться горизонтально в самому верху робочого столу) вибираємо “Редагування” – “Трансформування” – “Деформація” (див. фото 7).

Як покращити якість фотографії (7)

8. Ваша виділена область перетвориться на сітку що складається з 9 однакових прямокутників. Тепер розтягуємо зображення до необхідного розміру. Для цього натискаємо лівою кнопкою мишки на точки перетину прямокутників (див. фото 8), і невідпускаючи тягнемо в необхідну сторону. Досягнувши необхідного результату відпускаємо кнопку миші.

Як покращити якість фотографії (8)

9. Перевіряємо на скільки зображення рівне. Знову вибираємо Інструмент “Прямокутна область” (див. фото 5).

10. Тепер воно досить рівне (див. фото 9). Можна йти далі. Якщо ні, повторюємопункт 5-9.

Як покращити якість фотографії (9)

11. Додамо контрастності зображенню.

Для цього на панелі закладок вибираємо Закладку “Зображення” – “Корекція” – “Автоконтраст” (див. фото 10). Або комбінаціюклавіш (Alt + Shift + Ctrl + L).

Як покращити якість фотографії (10)

12. Як бачите фото стало більш насичене.

Як покращити якість фотографії (11)

13. Зробимо фотографію яскравіше.

Для цього на панелі закладок вибираємо Закладку “Зображення” – “Корекція” – “Яскравість / Контраст …” (див. фото 12).

Як покращити якість фотографії (12)

14. Відкриється вікно (див. фото 13) “Яскравість / Контраст”. Збільшуємо показники яскравості і контрастності до необходимо нам значення. Натискаємо “Так”.

Як покращити якість фотографії (13)

15. Відредагуємо кольори.

Для цього на панелі закладок вибираємо Закладку “Зображення” – “Корекція” – “Тон / Насиченість” (див. фото 14). Або натискаємо комбінацію клавіш “Ctrl + U”.

Як покращити якість фотографії (14)

16. Відкриється вікно “Тон / Насиченість”. У рядку редагувати, вибираємо необхідний колір і редагуємо конкретно кожен колір окремо по “Тоном кольору”, “Насиченістьтю” і “Яскравістю”. Можна відредагувати “Всі” кольори вибравши відповідну закладку (див. фото 15). Натискаємо “Так”.

Як покращити якість фотографії (15)

17. Фото матиме наступний вигляд.

Як покращити якість фотографії (16)

18. Додамо чіткості.

Для цього на панелі закладок вибираємо Закладку “Фільтр” – “Чіткість” – “Контурна чіткість” (див. фото 17).

Як покращити якість фотографії (17)

19. У вас відкриється вікно “Контурна чіткість”. Якщо якість вихідної фотографії низька поставте “Ефект” не більше 100%, і мінімальний “Радіус” (див. фото 18). Натисніть “Так”.

Як покращити якість фотографії (18)

20. Фото готове. Як бачите стало більш чітке, рівне та насичене.

Як покращити якість фотографії (19)

Вам сподобалась стаття? Розкажіть іншим!

2 коментарі

  • Зображення не покращало, і не стало чіткішим.

  • Дякую, все супер, допомогло

Додати коментар