RSS: Статті | Коментарі

Волосся ляльки, Тільда

Опубліковано: 08.06.2012 || 19:10

волосся тільди, як зробити волосся ляльці

Починаючи шити свою першу ляльку Тільда я зіштовхнулася, з майже неіснуючою на перший погляд, проблемою. Як зробити волосся ляльці? Виявилось, що знайти відповідь, на це питання в інтернеті, набагато складніше аніж я думала. Тому трохи поміркувавши я вийшла з положення за допомогою ниток для в’язання. Як саме я розписала у цьому майстер-класі.

Матеріали: нитки для в’язання не товсті (я використала м’які нитки високої якості з шерстю), нитки такого самого кольору але для шиття (звичайні нитки для шиття).

Інструменти: ножиці, голка.

1. Відмотуємо дуже довгу шерстяну нитку (близько 1.5-2 м) та складаємо її в декілька разів.

волосся тільди, лялька тільда

2. Тримаючи за два кінці починаємо крутити нитки в різні сторони. Зберігаємо натяг між нитками доти, доки доки нитки достатньо не перекрутяться.

волосся тільди, волосся ляльки, зачіска для ляльки

 3.  Перестаємо крутити, не відпускаючи кінці зменшуємо відстань між руками, тим самим нитки автоматично перекручуються між собою ще раз. В результаті утворюється така собі косичка.

як зробити волосся ляльці, лялька тільда

 4. Робимо близько 10 аналогічних косичок. Не хвилюйтесь якщо вони будуть не рівні , це можна буде виправити згодом.

волосся тільди майстер клас, как сделать кукле тильда волосы

 5. Звязуємо косички до купи з права та зліва. Такими самими нитками як і самі косички. Вийшло два хвостики. За допомогою ножиць рівняємо хвостики. Та пришиваємо волосся до голови ляльки звичайними нитками. Не забудьте що нитки повинні бути такого самого кольору як і волосся ляльки. Тепер лялька Тільда має зачіску під назвою “хвостики”.

волосся тільди, лялька тыльда майстер-клас

Вам сподобалась стаття? Розкажіть іншим!

Додати коментар