RSS: Статті | Коментарі

Ванільний торт-пудинг (частина 3)

Опубліковано: 08.05.2013 || 15:54

26. Пункти з 26 по 29 виконувати, для приготування торта-пудинга, не обов’язково в зв’язку з тим, що яйця без термічної обробки вживати не рекомендується. Беремо білки, обережно відокремлюємо їх від жовтка.

сирний торт рецепт, ванільний торт пудинг

27. Білки переливаємо в склянку чи посудину для подальшого перемішування блендером. Додаємо до білків залишки цукру, та ванільний цукор.ванільний пудинг рецепт  28. Збиваємо все до однорідної маси за допомогою блендера.сирний пудинг  29.Додаємо білки до пудингу.  Перемішуємо пудинг зі збитими білками.пудинг рецепт з фото  30. Беремо свіжі ягоди, або можна використати заморожені ягоди. Промиваємо їх. Кладемо на тарілку та  даємо їм підсохнути. Я використовувала малину та смородину.

Порада: при використанні заморожених ягід одразу як ви дістаньте їх з морозилки облийте ягоди окропом. Потримайте ягоди  близько 5сек у воді, потім злийте воду. Після такої обробки присмак “холодильника” в результаті заморозки, буде майже не помітний.ванільний пудинг  31. Викладаємо ягоди на корж.сирний пудинг, ванільний торт  32. Ягоди розподіляємо рівномірно по всьому коржику.ванільний пудинг  33. Викладаємо пудинг зверху на корж.ванільний торт пудинг  34. Розгладжуємо та розрівнюємо пудинг по всій площі.майстер-клас пудинг  35. Злегка посипаємо пудинг корицею.ванільний пудинг, торт зі свіжими ягодами  36. Натираємо зверху чорний шоколад в якості прикраси. Я натирала на дрібній тертці. Можна також поєднувати дрібну та велику стружку.сирний торт, пудинг з молока  37. Ставимо торт приблизно на 8 годин у холодильник. Для того щоб пудинг отримав свою желеподібну форму.

Дістаємо торт з холодильника, знімаємо форму та обережно перекладаємо торт на велику тарілку. Ваш ванільний торт-пудинг готов. Приємного апетиту.

сирний торт, ванільний пудинг, сирний пудинг
 Читати далі: частина 1, частина 2, частина 3.

Вам сподобалась стаття? Розкажіть іншим!

1 коментар

  • Доброго дня!
    Дуже подобається Ваш рецепт!
    Скажіть будь ласка клубніка для такого торта підійде?

Додати коментар