RSS: Статті | Коментарі

Портмоне з паперу своїми руками

Опубліковано: 15.12.2011 || 21:36

Портмоне своїми руками (1)  Досить часто нам доводиться дарувати гроші, на Весілля, Дні народження та інші свята.  Я пропоную зробити грошовий подарунок ось в такому паперовому портмоне. І пропоную вам переглянути майстер-клас по створенню портмоне з паперу своїми руками.

Матеріали: двосторонній цупкий папір, нитки для шиття, кнопка пластикова, різні квіти (або будь які інші прикраси), клей момент, двосторонній скоч товщиною 0,1мм

Інструменти: швейна машинка, лінійка (краще металева), канцелярський ніж

Хід роботи

 1. З паперу (краще взяти скрап папір) вирізаємо прямокутну форму розміром 21,5х18см.Портмоне своїми руками (2)
 2. Для того щоб акуратно зігнути папір необхідно виконати наступні кроки. Перевертаємо папір внутрішньою стороною вверх. На вужчих сторонах відміряємо по 10см. Прикладаємо лінійку та акуратно за допомогою канцелярського ножа робимо відтиск, таким чином щоб папір не розрізати, а лише продавити.Портмоне своїми руками (3)
 3. Так з близька буде виглядати відтиск.Портмоне своїми руками (4)
 4. Не віднімаючи лінійки згинаємо папір. Витягаємо лінійку, та пригладжуємо рукою.Портмоне своїми руками (5)
 5. Перевертаємо заготівку таким чином щоб менша сторона знаходилась з верху. Широку сторону ділимо навпіл.  Аналогічно пункту 2-4 робимо згин паперу.Портмоне своїми руками (6)Портмоне своїми руками (7)
 6. Робимо застібку. Для цього вирізаємо стрічку розміром 4х3см. Одну вужчу сторону заокруглюємо, іншу лишаємо такою як є. Обстрочуємо заготівку застібки на машинці, по краю. Використовуючи клей момент приклеюємо на заокруглену частину смужки, із внутрішньої сторони, папір (можна його обрізати по формі заготівки). Це робиться для того щоб папір при розтібанні не порвався.Портмоне своїми руками (8)
 7. Беремо заготівку конверту кладемо внутрішньою стороною вверх (розмістіть заготівку таким чином щоб вона лежала на столі перед вами так як на фото 6). З правої сторони між зігнутих аркушів вкладаємо заготівку застібки (внутрішньою стороною вверх) та пришиваємо на машинці.Портмоне своїми руками (9)
 8. Обстрочуємо заготівку конверту по колу. Зверніть увагу на деталі які показані на фото нижче (бажано знизу залишити не прострочений відрізок).Портмоне своїми руками (10)Портмоне своїми руками (11)
 9. Клеїмо кнопку. На одну частину кнопки, наносимо клей момент. Вирізаємо з паперу круг діаметр якого має бути трохи більше за саму кнопку. Клеїмо на нього кнопку.Портмоне своїми руками (12)Портмоне своїми руками (13)
 10. Клеїмо другу частину кнопки на ту частину заготівки застібки, на яку було приклеїно папір. Застібаємо кнопку. Наносимо клей момент на паперовий круг, що приклеєний до кнопки.Портмоне своїми руками (14)
 11. Доки клей не висох закриваємо портмоне та декілька хвилин тримаємо притиснувши пальцем застібку, в тому місці де знаходиться кнопка.Портмоне своїми руками (15)
 12. Коли клей висох розстібаємо і перевіряємо чи нічого не відклеїлось.Портмоне своїми руками (16)
 13. Розкриваємо портмоне та додаємо висічки, чи наклейки для майбутнього тексту.
 14. Інакше кажучи трохи декоруємо внутрішню частину.Портмоне своїми руками (17)
 15. Декоруємо зовні портмоне, за бажанням.

Автор

Катерина Потапенко

Вам сподобалась стаття? Розкажіть іншим!

Додати коментар