RSS: Статті | Коментарі

Майстер-клас кабошон своїми руками

Опубліковано: 25.12.2011 || 14:40

кабошон своїми руками (0)

Сьогодні хочу поділитись з вами, своїм вмінням по виготовленню скляних кабошонів своїми руками. Процес виготовлення дуже простий і не потребує великих затрат часу та матеріалів.

Скляні кабошони можна використовувати, як прикраси для листівок ручної роботи, альбомів в стилі скрапбукінг,  для створення сережок, каблучок, кулонів та ін. виробів.

Матеріали: скляна крапелька (або округле випукле скло), скрап папір (можна використати серветку, чи намалювати власній орнамент), лак для глянцевого акценту Glossy Accents™ от Ranger Ink.

Інструменти: ножиці

Хід роботи:

  1. Прикладаємо скляну крапельку до лицьової сторони паперу, щоб бачити який візерунок буде мати кабошон. Обводимо простим олівцем.кабошон своїми руками (1)
  2. Вирізаємо папір трохи меншого діаметру ніж лінія обводу. Тобто вирізаємо не по лінії, а трошки ближче до центру, щоб зменшити діаметр. Це робиться для того щоб папір не виглядав з під скла.кабошон своїми руками (2)
  3. На лицьову сторону паперу наносимо Glossy Accents™ от Ranger Ink (цей лак призначений для створення глянцевого ефекту, але чудово підходить для приклеювання скляних деталей, так як не залишає слідів клею, і ще більше збільшує об’єм зображення).кабошон своїми руками (3)
  4. Зверху кладемо скляну крапельку. Притискаємо пальцями, щоб краще та швидше приклеїлись. Витираємо зайвий лак, що вийшов за межі кабошону. Даємо висохнути і ваш скляний кабошон готовий.кабошон своїми руками (4)

Автор

Катерина Потапенко

Вам сподобалась стаття? Розкажіть іншим!

Додати коментар