RSS: Статті | Коментарі

Листівка незвичної форми

Опубліковано: 04.02.2012 || 23:38

листівка незвичайної форми (00)

   Сьогоднішній майстер-клас пов’язаний з виробами з паперу. Я поділюсь з вами майстер-класом по виготовленню об’ємної листівки в техніці скрапбукінг. На прикладі новорічної листівки, яку я виготовила до новорічних свят 2012. Цей майстер-клас я віднайшла на одному з сайтів, але на українській мові його ніде не має, принаймі мені він не трапився. Тому я вирішила написати його для вас. Сподіваюсь, ідея припаде до душі).

   Отже запрошую створити листівочку не звичної форми.

Матеріали: цупкий папір для основи листівки розміром 30х15см., скрап папір за бажанням, прикраси, скотч двосторонній, клей момент.

Інструменти: макетний килимок, канцелярський ніж, лінійка, олівець.

Хід роботи:

Креслення (шаблон) для об’ємної листівки.

листівка незвичайної форми (0)

1. Для початку беремо заготовку для листівки 30х15см, та користуючись кресленням розрізаємо, згинаємо, та прогинаємо її у визначених місцях. Для цього скористайтесь канцелярським ножем та лінійкою.

листівка незвичайної форми (1)

2.  В розгорнутому вигляді ваша заготовка матиме такий вигляд як на фото2.

листівка незвичайної форми (2)

3. У зігнутому вигляді вона повинна мати вигляд такий як на фото 3. Зверніть увагу на те куди саме повинні прогинатись окремі деталі паперу.

листівка незвичайної форми (3)

4. Складаємо заготовку, та притискаючи пригладжуємо листівку.

листівка незвичайної форми (4)

5. Наступним кроком буде оформлення зовнішнього вигляду, тобто дизайн листівки. Для цього підбираємо необхідний папір та прикраси. я використала скрап папір з новорічної колекції від Prima, і ще додала папір з інших колекцій. Див фото 5

листівка незвичайної форми (5)

6. Як варіант пропоную прикрасити листівку машинною строчкою. Для цього ще не наклеєні деталі листівки необхідно прострочити за допомогою машинки, або обшити вручну.

листівка незвичайної форми (6)

7. Переводимо на зворотню стороні ниточки.

листівка незвичайної форми (7)

8. Закріплюємо ниточки за допомогою двостороннього скотчу. Та за разом створюємо матеріал для приклеювання до основи.

листівка незвичайної форми (8)

9. Знімаємо захисну стрічку зі скотчу та наклеюємо деталі на заготовку. Прикраси можуть бути будь якими, а от мої ідеї, що до їх оформлення сподіваюсь вам сподобаються.  Незабаром я опублікую ще не один майстер-клас по виготовленню листівок не звичної форми.

листівка незвичайної форми (9)

 Автор: Катерина Потапенко

Вам сподобалась стаття? Розкажіть іншим!

Додати коментар